Květen 2014

Fotky s popisky 4

30. května 2014 v 12:02
Jdu na Colooors! Přítel mi sehnal levnější lístek. Už se taak těšim! :-)))

Zkoušky...jsou pro tento ročník za mnou!
Od pondělí praxe a jinak lážo plážo...:)

Kde jsem se učila?
v hospodě...
u přítelovo kámošů, když měli zkoušku s kapelou...

Antikoncepce a třezalka

28. května 2014 v 15:23 Dobré vědět
Dnes, když jsem si byla v lékárně pro antikoncepci, jsem se dozvěděla, že třezalka ruší účinek těchto léků. Je to pro mě novinka. Naštěstí si tuhle bylinku vůbec nedávám. Na internetu jsem našla, že může způsobit těhotenství při pravidelnym užívání a ve velkých dávkách, takže občasnej jeden hrneček čaje by snad neměl vadit...ale nebudu to radši pokoušet. Ještě, že nemůžu otěhotnět ze zelenýho čaje, :D kterej jsem donedávna pila po konvicích...už to tak nepřehánim, protože je to spíš škodlivý, než zdravý...má to zas jiný negativní účinky...joj, všeho s mírou. :) :D

26. května 2014 v 10:18 Hudba
Další písničky, které jsem si zamilovala jsou od zpěvačky MØ, která pochází z Dánska. MØ znamená v překladu panna a do této podoby se taky stylizovala. Studentka výtvarné školy se narodila v roce 1988. V hudební kariéře je krátce, teprve od roku 2012, kdy se proslavila singlem Glass. Baví mě nejenom její hudba, ale i klipy. Posuďte sami. :)23.5.

23. května 2014 v 21:27Ahojik...taky máte radost, že je venku krásně? :) Já joo, byla jsem se včera po zkouškách (z nj jsem dostala 3, ale díky za to, protože to byla dost bída a musim se to konečně začít pořádně učit a sehnat si doučko) opalovat u vody, do který jsem samozřejmě ještě nevlezla, ale chladila se rozprašovačem. :D Dala jsem si do něj i trošku oleje, pak se slunko na pokožku krásně chytá. ;-)

Dneska jsem žádný povinnosti neměla, ráno jsem s J. (přítel) vstala, ale když odešel do práce, otevřela jsem si dokořán okno, že na mě pujde sluníčko, já budu ležet v posteli a opálim se...ale usnula jsem a vzbudila se nějak ve 3hod., když mi přišla smska od Kozlíčka, ve který mi odepsala, že by se sešla...tak jsem se vykodrcala a sešly jsme se.

Zejtra jedu poprvý s J. k babičkám, dědečkům...:D uvidí ho tety, táta, bratranci, sestřenka...fuuuu...:D Nejprve budem u jedný půlky rodiny, pak u druhý, kde bude tátovo a jeho přítelkyně oslava. K večeru budem ještě se sestřenkou a jejím přítelem grilovat.

Mějte se krááásně..:))21.5.

21. května 2014 v 12:18

Tak jsem ty včerejší zkoušky ´´zvládla´´...ale obě za 3...
Když jsem šla na právo a vytáhla si 2 otázky, popsala jsem celej papír a sama jsem byla udivená, jak si vše krásně vybavuju a v hlavě to vidim na těch papírech, jak jsem se to učila. Byla jsem nadšená! Jenže když jsem přistoupila k profesorce, suveréně jsem jí to odříkala a koukala, jak mě probodává pohledem, trcohu jsem znejistěla. Najednou jsem se zaměřila na ty dvě holky, který sedí za mnou na potítku a třeba poslouchaj...Když jsem svůj monolog dokončila, totálně mi vypnul mozek, nebyla jsem schopná přemejšlet, vybavit si ty správný slova, který měly zaznít. Podělala jsem to...
Po tomhle výkonu už jsem se cejtila nemožně a ta síla, kterou jsem před právem měla, ze mě vyprchala. Šla jsem na druhou zkoušku - teorie výchovy. Už mi bylo jedno, jak to dopadne. Byla jsem ze sebe zklamaná. Věděla jsem, že to nějak určitě dam, ale už jsem nebojovala o jedničku nebo dvojku. Prostě jsem něco řikala...

Cejtila jsem se pak hrozně...jela jsem hned domu a koupila si v cukrárně dorty. Snědla jsem je a šla spát.
Jen na dvě hodiny, protože jsem měla od půl 5. doučko s tou holčičkou. Najednou se mi nálada obrátila o sto stupňů! Když na mě vychrlila, že dostala jedničku z matiky a češtiny, nestačila jsem se divit! Měla jsem ohromnou radost a vyučování si užívala. Zase se snažila a byla zlatá...Její maminka mi udělala ledový kafe...Ještě, že to doučování mám, je to fakt terapie. :D :)

Za chvíli jdu na němčinu. Snad to dam...

20.5.

20. května 2014 v 5:32
Dnes mam dvě zkoušky. Nemohla jsem usnout. Nakonec jsem zabrala...na dvě hodiny. Chce se mi zvracet... Jdu se najíst a připravit a razim do školy...


První

19. května 2014 v 11:14 Výkřiky
Každej člověk je jedinečný, o tom žádná. Ale, ten, kdo se odlišuje od ostatních více - svým stylem...v případě, že se pouze inspiruje, ale výsledek si dělá sám podle sebe, je sám sebou. Jakmile se klonuje k nějaké skupině lidí, jde spíš o potřebu zapadnout a být součástí nějakého celku, upoutat na sebe pozornost nebo pohlcení určitou oblastí, která ho svede k této změně...(často se jedná o období puberty) - je ovlivněn a jeho originalita se lehce vytratila.


14.5.

14. května 2014 v 13:10
Fuhaa příští tejden mě čeká během tří dnů několik zkoušek...dala jsem si to všechno takhle blbě. Ale na druhou stranu je dobře, že jsem si to dala pozdějš a ne ze začátku měsíce, to bych asi nezvládla vzhledem k tomu, co jsem ještě musela dodělávat v portfoliu. No, zatim jsem měla jen jednu zkoušku a mám čas na učení. Teda čas...tolik času už nemam. :D Dnes jedu k babice a budu se tam učit, zejtra domu a zase se učit, na večer něco mám včetně doučování holčičky...od pátku do neděle bych měla ležet v papírech. Tak uvidíme, snad nebudu prokrastinovat a zkoušky mi klapnou. Z předmětu poruchy chování jsem dostala 1, jupí jej! Kéž by to šlo takhle i nadále...
Držte mi palce od úterý - čtvrtka.


slevy v Terranově!


jogurt za 100 Kč..:-O přítel donesl z práce zadáčo :)) a neukradl ho :D jen mi vždycky přiveze plno věcí, který už se nedostanou do prodeje :)

11.5.

11. května 2014 v 19:37
Ahojik, jak jste si užili víkend?

My jsme byli v pátek s J. na takový alternativnější akci, kde byla většina konzervatoristů a hráli jazz. J. se k nim na tři písničky přidal. :D Zpíval. V jedný improvizoval, protože to bylo něco, co vymysleli ti konzervatoristi, který jsme neznali a ty dvě další písničky byly známější. Piece of my life od MB a...tu druhou jsem neznala, i když je známá. :D

Včera jsem byla líná. Chtěla jsem se jen válet a potřebovala jsem dělat věci do školy. Něco málo jsem udělala a J. mě překecal, že si uděláme výlet. Prostě pojedem neznámo kam. Nakonec jsme měli strašněj hlad, tak jsme jeli do jedný restaurace, kde vařej výborně, ale zrovna včera měli chřestovej den. Těšili jsme se na kachnu se zelím...ale vše bylo jen z chřestu. Tak jsme si dali chřestovou polívku, která mi nechutnala, jak byla sladká. A to druhý jídlo biftek, brambory, chřest. Protože biftek nebyl pořádně propečenej a po chvilce ukrajování jsem se dostala ke krvi, bylo mi špatně. J. to nakonec celý dojedl... bože, cejtila jsem se jak nějaká vybíravá netykavka, kolem byli lidi s dětma, které tam pobíhaly (byli jsme venku) a kdykoliv jsem se podívala na někoho dospělýho, čuměl na mě...cejtila jsem se blbě, jako anorektička kvůli tomu, jak jsem navíc hubená a pomalu nic nesnědla a šťourala se v tom. J. mě naštěstí zná a ví, že jsem žravá, že jídlo miluju a pokaždý hltam...včera mi oběd prostě nesedl, z tý kombinace chutí mi bylo blbě.

No..pak se mě jen tak letmo zeptal, co kdybysme jeli navštívit kámoše, kterej bydlí poblíž. Tak jo. Kývla jsem. Návštěva u kafe se postupně proměnila v popíjení u sangrie a přespání. :D Vyzkoušela jsem si poprvý v životě bubnování, protože tam má ten kámoš ještě s bratrem zkušebnu, kde s J. a ještě jednim členem zkoušej. Zahráli pár songů, pak jsme kecali, popíjeli, pokuřovali. Přidal se k nám další chlapík a nakonec dorazila i bubeníkova holka. Všichni moc sympatický.

Dneska jsem se ještě nedostala ke škole (ať žije prokrastinace)...ale snad něco ještě udělám. Přijela maminka, která byla od středy u přítele. Rozzářená, zamilovaná, šťastná. Je to krásný, přeju jí to moooc.

Páteční zkouška se přesunula na jiný den, tak se jí aspoň víc naučim. :)


hrátky se šatičky...brala bych všechny :)

Jak si žijí děti v Moskvě?

9. května 2014 v 15:58 Videa
Tak to je otřesný...