Srpen 2014

31.8.

31. srpna 2014 v 14:48

Jupík, tak jsem domaa...a jsem rááda! :D

Tolik mě potěšilo množství komentářů v minulym článků! :-) Díky. :)

1. Zjistila jsem, že mi horko už nedělá dobře tak, jako kdysi. :D Jestliže jsem se v Tunisku neválela a chodila, bylo mi blbě. Vlastně se mi blbě dejchalo, i když jsem seděla. Jen u moře to bylo ok. Je normální, že člověku nedělaj vysoký teploty gut. Ale já jsem byla vždy výjimka, tak proč se to k sakru tak změnilo? :/ :D
2. U moře jsem byla s mámou, ještě jednou ženou ve stejnym věku jako je máma. S jejíma dvěma dcerama - 3.letou neskutečně rozmazlenou holčičkou a s falešnou starší, o dva roky mladší, než já, slečnou.
3. K moři už budu jezdit jedině s rodinou nebo s lidmi, který opravdu znám.

14.8.

14. srpna 2014 v 11:53
Zejtra - v pátek ráno v 5 hod. odlítam do Tuniska...už se moooc těšim. :) Včera jsem sice měla takovou menší krizi a brečela jak želva, že se mi bude po příteli stejskat (od tý doby, co se známe jsme bez sebe 14 dní nebyli), navíc úzkost z toho, že měl jet pracovně zas do Rakouska a já jsem se bála, aby se mu nic nestalo. Ale už je to ok. Přidávam fotky, co jsem našla ve foťáku. A další - z moře budou, až se vrátim. ;) Teď jedu dokoupit potřebný věci, pak se trochu vyspim, sbalim a ve 2 vyrážíme na letiště. Mějte se pokud možno krásně a ty poslední dny prázdnin si co nejvíc užijte! :)Liebster Award Tag

8. srpna 2014 v 20:42

PRAVIDLA:
○ poděkujte blogerovi, který vás nominoval
○ napiš 11 faktů o sobě
○ odpověz na 11 otázek, které jsi dostal/a
○ nominuj 11 blogerů, aby odpověděli na tvých 11 otázek.


Děkuji Popcorn, královně makeup proměn, že mě nominovala! :D

11 faktů o mně:
1. Jsem ve znamení panny.
2. Nedělám žádný sport.
3. Vypadám jak míšenec.
4. Začala jsem hodně nosit ležérní drdol, ve kterym bych dřív v žádnym případě ven nevyšla. (Nosila jsem jen rozpuštěný vlasy.) - nyní dám radši přednost pohodlí
5. Nemám ráda víno.
6. Velmi mám ráda pivo.
7. V poslední době mám nakupovací mánii.
8. Dřív (v pubertě) jsem nakupování nesnášela a kupovala si věci opravdu z nutnosti.
9.Fascinujou mě fotky např. zavražděných nebo videa, kde se stane neštěstí. Musim to prostě vidět. A zároveň mám vztek k tomu, kdo to udělal a oběti mi je líto.
10. Mám přítele, se kterým budu za pár dní půl roku. Tady na blogu jsem se o něm nijak moc nezmiňovala. Bylo to z toho důvodu, že jsem si nebyla jistá, jestli jsem udělala dobrý rozhodnutí, že jsem s nim chodila. Chtěla jsem se s nim jen kamarádit, ale on to tak nějak vzal do svých rukou a dával mi pořád najevo, že chce něco víc. Že mě miluje. Pořád se chtěl vídat. Psal mi. Já do něj nebyla zamilovaná, ale něco mi na něm imponovalo. Po měsíci se to zvrtlo. Začal náš partnerský vztah. Hodněkrát jsme si neporozuměli, protože jsme každý jiný. Řikala jsem si, že zase dělám tu samou chybu, jako v minulosti. Poslední dny se ale náš vztah hodně zlepšil. Jsme si blíž. Už se i docela chápeme. :D Je to krásnější a krásnější a to i přes to, že máme ty brutální hádky. :D Dokonce...k němu cítím lásku. :D :) Kdo by to byl řekl, že se to takhle moc otočí?
11. Nemám řidičák, ale v tomhle nebo příštím roce si ho dodělám.

1. prečo si sa rozhodla blogovať?
Protože mě to zkrátka lákalo a pak i dost bavilo.
2. obľúbená blogerka/ obľúbené blogerky?
Ty, který mám v menu. :)
3. ak by si na sebe niečo mohla zmeniť, čo by to bolo?
Komunikativnost s cizími lidmi. Pokud mi někdo okamžitě sedne (což se stává málokdy), jsem uvolněná a bavit se dokážu, ale jakmile mi na druhým něco nesedí nebo se s ním dobře necítím, uzavřu se do sebe.
4. a prečo?
Protože mi to docela komplikuje život...
5. ak by si si mohla zahrať v nejakom filme - akom a prečo?
Třeba v nějakym hororu. :D Protože by to mohlo bejt zajímavý.
6. ak by si mohla byť v nejakej knihe - akej a prečo?
Třeba Robinson Crusoe...dobrodrůžo.
7. miesto, kam by si šla na dovolenku keby boli neobmedzené financie?
Kamkoliv, kde je krásná příroda, teplo, klid a moře.
8. obľúbené video na jutub?
https://www.youtube.com/watch?v=MXwDzhgfRp0
9. blogy, ktoré fakt neznášaš?
Ty, kde jsou samý okopčený věci. A taky mě nebaví blogy, který obsahujou jen kosmetický produkty a recenze na ně...ale ty ne že vyloženě nesnášim, jen mě nebaví. Pokud jsou v blogu ale i jiný témata a sem tam tohle, je to oukej.
10. čo by bola prvá vec, ktorú by si zmenila ak by si bola vo vláde?
Naslouchala bych víc lidem a snažila se plnit jejich přání...:DD
11. otvoríte si niekedy ústa na niekoho, kto vás neustále kritizujete, alebo si necháta s*ať na hlavu?
Joooo! :D
NOMINUJI:
Laleh Maro
Popcorn
Džejn
Lussy
Vivianna
Melly
Al*
Sodomagor.
Chica con sueños


Moje otázky:
1) Bolí kytku, když jí utrhneš list?
2) Pamatuješ si, co se ti v noci zdá? Jestli jo, míváš často noční můry?
3) Jakou činnost vykonáváš s největším odporem?
4) Užíváš si tohle léto?
5) Jak by ses popsala?
6) Máš nějakou úchylku? :D
7) Co tě nejvíc potěší?
8) Myslíš víc na minulost nebo budoucnost? A žiješ přítomností?
9) Vylezl/a jsi někdy na střechu?
10) Nad čím nejvíc přemýšlíš?
11) Raději dáváš nebo dostáváš dárky?4.8.

4. srpna 2014 v 14:04


Tohle léto je opravdu suuper! Konečně! Konečně se vydařilo podle mých představ!
Mám brigádu, na který jsem nakonec od 6 - 13.00...když si chci vzít volno, zeptám se šéfa a ten mi vyhoví...ale snažim se tam co nejvíc chodit, abych si něco vydělala...do práce jsem nešla minulej čtvrtek a pátek, protože měl přítel v práci taky poslední dny dovolený...a tak jsme toho chtěli využít.
Jeho táta mu na čtvrtek nabídl pracovní cestu do Brna, což se nám výborně hodilo. Chtěli jsme původně jet buď někam v Čechách do lázní nebo do kempu v Rakousku či Německu. Trošku se nám ale omezovaly z finančních důvodů možnosti... Když přítel zjistil, že může mít zadarmo tu pracovní cestu + si něco málo vydělat, chopil se příležitosti a ve čtvrtek ráno v 6 jsme vyrazili nejdřív odvézt zboží na určený místo a pak relaxovat do wellness centra. Vyzkoušeli jsme několik saun, prošli se po kamenech v ledový a horký vodě, ve vířivce jsem se nechala masírovat proudy a v bazénu jsem si protahovala tělo. Cestou zpátky jsme se zastavili v místní restauraci a nadlábli se. Jen pivo mě zklamalo.
Při páteční oslavě, kterou pořádala přítelovo máma jsem ale vzpomínku na hnusný pivo v Brně přebyla pochutnánim kvalitnějšího, přímo z pivovaru a točený ze sudu. Teeda! Já vypila tolik skleniček! A opilá jsem nebyla vůbec, blbě mi nebylo večer, ani ráno. Dokonce na záchod jsem nechodila tak často, jako když si dávam pivo v hospodě! Delikatessa! :D :)
Přidávam fotky, některý jsou ještě z Colours, jiný novější...
btw: z Colours přibyde v blízkym článku víc fotek a kvalitnějších...:)