11.9.

11. září 2014 v 18:14

Dnes jsem měla být na praxi, ale jsem nemocná. Moje hlasivky zní, jak kdybych se brutálně vyřvávala na fotbalovym zápase. + mam rýmu a kašel.
Byla jsem ale s mámou a tetou na obědě - slavnostně, protože mi je právě dnes 23 let! :-O :/ :D


Před 23 lety jsem se narodila.
Když jsem byla malá a jen jsem si představila, že budu někdy v takovym ,,vysokym´´ věku, myslela jsem si, že budu určitě jiná. Že už nebudu ta malá holčička a buh ví, jaký budu mít přemýšlení, názory, charakter... :D děsilo mě to. Připadalo mi, že budu tak strašně dospělá, že prostě nemůžu být stejná, jako jsem byla tehdy.
A přeci. Není to tak, jak jsem se domnívala. Totiž... V některých věcech jsem se změnila, to je fakt. Např. jsem vyrovnanější. (Ovšem ne vždycky, někdy mě chytne takovej rapl, že se nestačim divit.) Jsem se sebou spokojená nejvíc, co jsem kdy byla. Beru věci víc přirozeně tak, jak přijdou a nestresuju se kvůli nim tolik, jako dřív. Jsem samostatnější a dokážu lépe jednat. Uvědomuju si věci, který mi dřív nedocházely a těch si vážím. (Je to i tim, že se situace změnila k mnohem, mnohem lepšímu - mluvím o rodině.) Ale zároveň jsem uvnitř pořád ta malá holčička. Jsem stále střelenej blázen, kterej miluje dobrodružství. Dětinskost je slovo, který mě občas vystihuje.
Odmalička jsem přehnaně citlivá. Rozbrečí mě každá maličkost.
Ušla jsem velký kus cesty. K lepšímu. Doufám, že se to bude už jen zlepšovat. Chci na sobě pracovat jako doposud. Jsou tu ještě velikánský nedostatky, který bych na sobě totiž chtěla zlepšit. Ale nikdo není dokonalej. A třeba život je o tom, aby člověk bojoval a těžkosti bral jako výzvy. Překonávat se, bojovat, nevzdat se.
:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilyya Lay Ilyya Lay | Web | 12. září 2014 v 14:05 | Reagovat

Jsi krásná!:) Sama si taky říkám že v takovým věku budu muset být jiná , uvidíme , třeba to budu mít stejně jako ty :)

2 Denisa Denisa | Web | 12. září 2014 v 14:59 | Reagovat

Dodatečně všechno nejlepší k narozeninkám:-)
taky jsem nachlazená, ale zatím to nemám až tak strašně že bych nemusela na praxi nebo tak...ta mě čeká od pondělí, tak snad se z toho nevyvrbí nic vážného:-D

3 Melly Melly | Web | 12. září 2014 v 18:34 | Reagovat

Jé, tak to máš narozky ve stejný den jako můj děda:) Opožděně přeji také vše nejlepší, ať si pořád tak vyrovnaná a spokojená se sebou, ať je tvá citlivost tvou největší silou:P dále přeji mnoho radostných chvil a nádherných zážitků :) A uzdrav se!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama