Listopad 2014

29.11.

29. listopadu 2014 v 1:07

Přidávám pouze písničku a fotky. Doufám, že se po Vánocích budu moct blogu věnovat víc s novým mobilem a internetem v něm..ještě víc se těšim na brouzdání po vašich blogách. :D :)
10.11.

10. listopadu 2014 v 18:31


O víkendu jsem měla nostalgickou náladu. Vzpomínala jsem na doby, kdy jsem milovala skupinu Tokio Hotel. Na Youtubku jsem se mrkla, jak si kapela žije dnes. Od tý doby, co změnili styl huby, přestala jsem je totiž nějak sledovat a poslouchat. Kdykoliv jsem náhodou narazila na jejich novej singl, byla jsem v šoku a zklamaná. Až teď mě překvapil novej videoklip. Po dlouhý době se mi od nich něco líbilo, i když to prostě pro mě neni ten klasickej tokiáckohoteláckej styl, ale jakoby od někoho jinýho. Klip se mi líbí a hudba je chytlavá. Projížděla jsem si rozhovory a měla radost z jejich chování, protože mám pocit, že v tom se nezměnili. Jen mi je líto, že se v hudbě tolik přizpůsobili. Stáhla jsem si jejich starý cd Schrei a Zimmer 483 - alba, který obsahujou písničky, který znám nazpaměť a strašně ráda se k nim vracim.

minulost...mělo to gráááády :D :) :(
současnost

2.11.

2. listopadu 2014 v 13:02


Od úterka do čtvrtka jsem byla s přítelem v lázních na Moravě v městečku Hustopeče.

Když jsme dorazili, měli jsme strašnej hlad a tak jsme vyrazili na oběd do restaurace. Šli jsme městem, který bylo moc hezký...takový malebný. Připadali jsme si, jako kdybychom se ocitli na místě, odkud lidé uprchli. Narazili jsme tak na tři lidi. Všude byly vinný obchůdky, sklípky...ale restaurace žádná...:D Užuž jsme to chtěli vzdát, ale naštěstí jsem přítele překecala, že půjdem ještě dál. Byl přesvědčený, že tam dál určitě nic nebude, když to vede pryč z náměstí. A ejhle! Mexická restaurace! Pochutnala jsem si na výborný omáčce s masem a hranolkama. Přítel měl pálivý jídlo, který mělo bejt původně moje, ale pak jsme si ho vyměnili. :D

Po obědě jsme se ubytovali v hotelu, kterej jsme měli přes Slevomat. Stálo to na osobu 2000 Kč. V balíčku bylo: 15 minutová masáž šíje, 3 hodiny v saunách + vířivce, polopenze, 1 welcome drink.

Hotel nás nejprve svojí vizuální stánkou příliš nenadchl. Samozřejmě jsme dostali ten nejmenší pokoj s opravdu sociálním zařízením (=wc)...:D Ale jako v pohodě...kdybysme chtěli něco víc extra, stálo by to víc. Samozřejmě byly na hotelu i lepší pokoje. Nám tohle stačilo, jen jsem trošku očekávala od čtyřhvězdičkovýho hotelu větší luxus. :D Jídelna působila trošku kýčovitě a design v komunistickém stylu. :D Měli jsme z toho srandu. Ovšem! Když nám donesli jídlo, byli jsme velmi překvapení! Večeře se skládala z polévky, výběru ze tří hlavních jídel a zákusku. Jako hlavní jídlo jsem si dala lososa s noky a špenátem! To byla taková dobrota!! Mňam! A zákusek - maličkej, ale taky výbornej!
Na snídani formou švédských stolů jsem si taky pochutnala. A druhá večeře, na který jsem si dala kuřecí maso v takový roládě s knedlíkem, byla taky delikatesa!

První den jsme byli necelý dvě hoďky v saunách a ve vířivce, pak jsme si dali tu masáž šíje. Druhý den hoďku ve vířivce a saunách.

Ve vinnym sklípku, na který jsem se těšila nejvíc, jsme nebyli, protože jsme byli jen dva. Nevěděla jsem, že se tam musí objednat parta víc lidí. Vždycky jsem si představovala, že to funguje jako v hospodě. :D
Ve vinných lázní, který se v hotelu využívaj především, jsme nebyli, protože to nebyla součást balíčku a připlácet jsme nechtěli.

I tak se mi pobyt moc líbil. Byl to pro mě další zážitek a s přítelem jsme si užili hezký chvíle. Bylo to fajn. :)
Pár fotek mám bohužel na přítelovo mobilu...možná je příště přidám, ale radši neslibuju...místo toho fotky z domova.

novej polštářek...dneska si uklízim pokoj a už se nemůžu dočkat, až ho zaranžuju na postel :D

od maminky..věděla jsem, že to dlouho nevydržim nesníst, tak jsem si ten výbornej perníček vyfotila..:D

Filmy 2

1. listopadu 2014 v 10:04 Filmy
Doporučuji 3 filmy, které jsem za poslední dobu viděla a velmi se mi líbily. :)


poster

Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Orphan vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá...


poster

Rok 1969. Dr. Malcolm Sayer skúma v newyorskej nemocnici skupinu pacientov, ktorí v dôsledku prekonanej encefalitídy boli po desiatky rokov v katastrofálnom stave. Zrealizované testy ho presvedčia, že títo pacienti žijú svojím vnútorným životom. Sayer získa povolenie riaditeľa nemocnice Kaufmana na experimentálnu liečbu drogou L-DOPA, ktorá úspešne pomohla ľuďom trpiacim Parkinsonovou chorobou. So súhlasom pacientovej matky vyskúša drogu na Leonardovi Loweovi a podarí sa mu u neho obnoviť schopnosť hovoriť a pohybovať sa. Všetci sa pacienti preberú k životu...


poster

Lizzie Wurtzelovou vychovala její matka bez otce už od malička, ale Lizzie se přesto cítí velmi prázdná. Podléhá snadno náladám a depresím. Když se dostane na žurnalistické stipendium na Harvard a její článek v místních novinách je kladně hodnocen, Lizzie začne žít značně nezodpovědně. Svými drogovými a sexuálními eskapádami ubližuje svým kamarádům i matce a dokonce se pokusí i o sebevraždu. Matka jí proto zařídí psychologickou léčbu a mladá žena si musí zvyknout na fakt, že kolem ní je skutečný svět a to co žije, je její vlastní život. Příběh vychází z biografické knihy skutečné úspěšné americké spisovatelky Elizabeth Wurtzelové.