17.1.

17. ledna 2015 v 16:27


Sedim u pc (v posledních dnech neobvykle, protože jsem víc na novym mobilu na internetu) a popíjim heřmánkovej čaj. Věřim, že mě do úterka uzdraví z dávivýho kašle a hlasu, kterej když chce něco říct, vyjde z něj skřípot (díkybohu! včera ze mě nevyšlo nic). Marodim. A můžu si za to sama.


Už ve středu jsem byla taková nakřáplá, ale nedalo mi to a vyrazila jsem s kámoškou původně jen na chvíli posedět. Druhej den jsem měla zkoušku. Jenže z tý chvíle posezení u piva se to protáhlo do rána, kdy už jsem se jakože chystala jít rovnou na zkoušku. Na poslední chvíli jsem si to rozmyslela kvůli mýmu již zmíněnýmu sexy hlasu. Jela jsem domu, napsala email profesorce, že se omlouvám, ale jsem nemocná, že nemůžu dorazit a jestli by mě mohla vyzkoušet příští týden, kdy s ní budu mít zkoušku ještě z jinýho předmětu. Prej jo. Ufff!
Taková nezodpovědnost! Jsem naprosto nezodpovědná. Nepřemejšlim dopředu. Teda přemejšlim, jenže vždy vítězí momentální situace a myšlenka ono se to nějak udělá...
Když jsem v nějakym klubu mezi lidma, jsem tak šťastná...nemusim přemejšlet nad bejvalym, necítim se sama... a jsem spokojená. Zatancuju si, čimž se naprosto odreaguju a je mi hezky.
Bohužel jsem to přepískla. Kvůli nemoci jsem nedorazila ani na druhou zkoušku, kterou jsem měla další den.
Naštěstí jsou profesorky v pohodě. Mám obě příští tejden, tak mě vyzkoušej i z toho, na co jsem nepřišla.
Blbý je, že ačkoliv jsem doma, zatim jsem se na to moc nekoukla. Neprokrastinuju, prostě jsem líná.
Válim se, jim nebo spim.
Už jsem se ale odhodlala a připravila na postel notebook s prací, kterou mám v úterý odnést. Počítač tam na mě hezky čeká...:D A já ležím vedle něj a surfuju po mobilu. :D Ne, to není k smíchu! Dnes na to prostě musim vlítnout! Dnes to udělám a hotovo! Fakt.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama