Únor 2015

24.2.

24. února 2015 v 19:39

Co se má stát, to se stane.
Ale...

15.2.

15. února 2015 v 20:25

...slavíte Valentýna?? Já tedy ne, i když někoho mám. Chtěla jsem bejt doma, ale kámoška se mě zeptala, jestli bych s ní nešla do kina, že má depku. Inu, šly jsme.
Chtěly jsme jít na Fotografa, jenže ho dávali až pozdějš a my tam nechtěly dlouho čekat.
Další, co nás lákalo a běželo každou hodinu, bylo...hádejte co...:D
50 odstínů..., jasnačka...:D
Tak už jsem to tedy taky viděla a upřímně...aneb jak to působilo na mě...kýčovitě, jednoduše, trapně a prostě nic moc...ještě, že ten herec byl pěknej. :D Ale kamarádce se film líbil.

a jinak dávám fotky...první dvě z práce...:-D


Jamajka

14. února 2015 v 23:29 Ráj na Zemi

  • stát ve střední Americe v Karibském moři
  • vlhké, tropické podnebí s občasnými hurikány
  • zelené tropické lesy a savany s velkým množstvím kaktusů
  • Reggae a Ska (Bob Marley)
  • nejrozšířenější náboženství - křesťanství, ale i rastafariánství (= vegetariánství, odpor k ,,pohanské´´ medicíně, dredy, rasta čepice)
(zdroje: wikipedie, jachcinaplaz.cz, ttg.cz, statnivlajky.cz, panoramairl.com)

9.2.

9. února 2015 v 21:17

Čauko...právě jsem dorazila z doučování M.. Ona je takový zlatíčko. Vždycky na mě po příchodu vyvalí ty novinky a pokouší se co nejvíc odložit učení. :D Tak si chvilku povídáme a pak se vrhneme na tu makačku. :D Český jazyk a matematika ve 4.třídě...s tím bojujeme docela dost. Minule jsme probíraly dvě hodiny dvě slovní úlohy...teda s tím, že jsme měly krátkou pauzu a na chviličku se koukly na čj. Ale byl to boj. Pokoušela jsem se hledat všechny možný způsoby řešení, aby to pochopila. M. má sníženou inteligenci, je zbrklá a představivost taky vázne. Nemá to jednoduchý...

V pátek jsem místo psaní absolventky dala přednost akci, kde byla máma s tetama a dalšíma lidma. Potkala jsem tam spolužáka, kterýho jsem naposledy viděla ve 3. třídě na zš...:-O Bylo a je to zajímavý....:D

Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte náhodou předplacený Spotify premium? Zkoušela jsem si to předplatit, jenže mi to ňák nejde...:(3.2.

3. února 2015 v 9:05

Tak už tu máme únor, to to letí.