17.8.

17. srpna 2015 v 18:47

GRAPE. Hudební festival, o kterém jsem se dozvěděla od kamarádky. Prý bude v srpnu v Piešťanech a mezi hlavními interprety vystoupí např. MO, FOALS nebo NETSKY. Tak tam musim jet! Už dvakrát jsem byla MO nadosah, ale nevyšlo to. A kdo čte tenhle blog, tak ví, proč. :-D


Když jsem o tom řekla přítelovi a on se podíval na oficiální stránky Grapu, povídá mi, že tam vystupujou i jeho oblíbenci a že pojedeme spolu. Uah!

Jenže pak se dozvěděl, že musí přesně v tomhle termínu odjet na rodinnou oslavu. :/

A tak jsem se ptala lidí. Byla jsem zoufalá. Dlouho mi trvalo, než se chytl ,,kamarád´´, o kterym jsem se později dozvěděla, že mě nebral tak kamarádsky jako já jeho.

Naštěstí přítel asi týden před koncertem zjistil, že rodinná oslava je v jinym termínu, takže pojedem přeci jen spolu. Jo!

Pro lístky jsem jela asi tři dny před akcí. Ve Fortuně je neměli.

Jela jsem tedy druhý den na pobočku, kde je mít měli určitě. Dozvěděla jsem se od prodavače, že jsou vyprodané. Cože?????! Prej mu už volalo několik kamarádů, kteří to stejně jako já, nechali na poslední chvíli. Bohužel.

Pak jsme s přítelem zjišťovali, jestli je nějací lidé neprodávají. Samozřejmě, že jo. Víc ale bylo poptávek, než nabídek. A z úplně původní ceny 35e nyní za 70e...postupně se částka vyšplhala na běžnou cenu 100e, i víc.

Vložili jsme příspěvek, že od někoho odkoupíme 2 lístky. Bez reakce. Pak jsme dodali, že za 60e...nic. Víc jsme dát nechtěli. Respektive já to neměla platit, protože mi to prý přítel dá k narozkám, ale i tak ani on, ani já jsme za lístek neschvalovali za dva dny tak vysokou cenu.

Inu. Rozhodli jsme se, že zkusíme štěstí přímo na místě. A v nejhoršim si prostě uděláme výlet na Slovensku. Ale popravdě jsem si tuto variantu nepřipouštěla.

Ráno jsme nasedli do vlaku a bez lístků se vydali směr Bratislava. V Bratislavě přestup na Piešťany. Celý ty hodiny nejistí, jak to dopadne. Nadále jsme se snažili kontaktovat lidi, kteří lístky měli, ale ceny vysoký.

Asi ve 4 odpoledne jsme byli na místě. Nebyli jsme jediní, kdo sháněli lístek. Stejně jako my - s báglama a stanem jsme obcházeli lidi s dotazem, jestli neprodávají. Když dotyční odpověděli kladně, následoval další dotaz: za kolik? - 100e. A tak jsme šli dál a ptali se dalších. Pak jsem si sedla na beton s těma našima zavazadlama, který jsem hlídala a přítel sháněl sám. Seděla jsem tam ještě s nějakýma dvěma Slovákama, kteří taky odkupovali, ale spíše to vypadalo - obzvláště u toho jednoho, že je tam kvůli sbalení nějaký holky. :D Ale tak byla celkem sranda. Najednou za mnou přišla nějaká partička Slováků s dotazníkem, kam jsem měla poskytnout svoje údaje, oni by si mě vyfotili a já bych měla údajně možnost vyhrát tablet a kromě toho být v modelingový agentuře. Jasný... Odmítla jsem.
Po chvilce přišel přítel, že už všechny obešel a že to nikdo nechce snížit. :-( Ale pak odešel a zkoušel to dál.
Později se opět vrátil...s lístkama v ruce! Koukala jsem jak blázen! Tys je sehnal?
Už tam chci bejt, tak jsem to vzal. Nechtěl mi říct cenu, ale když se ho zeptal kluk, kterej tam byl s náma, tak mu řekl, že za 180e oba dohromady.
Trošku jsem mu to vyčítala, ale zároveň jsem byla tak mooc šťastná!! Uvidim Mo, Foals, Netsky,...!!! Uaaaaaaaaaaaaah!

A jaký to tam bylo? Článek je už tak dost dlouhý, takže pokračování příště. Teď se jdu umýt a mrknout s mým milým na nějaký film. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melly Melly | Web | 19. srpna 2015 v 18:58 | Reagovat

Takt o je fakt šílená cena... Snad sis to aspoň pořádně užila!!:)

2 Lů | Web | 23. srpna 2015 v 14:21 | Reagovat

Já bych asi vyrazit takhle bez lístků nemohla. :D Ale chápu, že nebyla jiná možnost... :) To shánění, neumím si to vůbec představit. Ale je super, že nakonec přítel lístky přinesl. Věřím, že jsi musela mít radost. :D
Ale ta cena...to je vážně šílený. Doufám, že to za to stálo a že jste si to pořádně užili! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama