27.1.

27. ledna 2016 v 21:45 |  Německo

Hezký večer přeji vám...:)
I když já teda moc hezkej večer nemám a příčinou je vynervování se nad iphonem. Prostě mi nejdou přendavat písničky z pc do iphonu. Někdy to jde, někdy ne. Dnes, když to potřebuju, to nejde. Proč to musí bejt tak komplikovaný? Proč si v tom telefonu musim pořád něco aktualizovat? Grrr...tyhle technologie mě fakt nebaví. Zlatej starej mobil, kterej jsem připojila kabelem do pc a jen přetáhla nebo promazala songy!!!!!
Ale už jsem klidnější.


Rozhodla jsem se u sebe pro některý změny. Nevim, jak dlouho budou trvat. Přála bych si, abych vytrvala. Od pátku jsem hodně omezila pečivo a sladký.
Hlavním důvodem bylo zděšení se nad svojí kůží. Celulitida i na lýtkách, kde mám svaly. Obličej plný akné. Rozpraskané koutky + u pusy kůže do masa. Únava...
Fakt jsem to se stravováním přeháněla. Snědla jsem tu denně několik housek, chleba, velkou porci obědu a večeře, sladkosti - při večernim čtení pravidelně čokoláda a přes den v průběhu hlídání neustálý pojídání. Zřejmě potřebuju sytit věci, který mi chybí...
Ale zkusim zatnout zuby a žít bez toho...

Od září jsem si tu koupila asi nejvíc sladkostí. Ale i 4 kousky oblečení. :-D No koukněte, já z toho mám velkou radost. :-)

10 euro
12 euro
3 euro
nevzpomínám (kolem 10 euro)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melly Melly | Web | 28. ledna 2016 v 20:12 | Reagovat

Jn, to neustálé aktualizování je všude vždycky hrozně na houby:D Držím palce, ať v tom jídle vytrváš:)
A koupila sis pěkné věci!:)

2 Lucie Lucie | Web | 3. února 2016 v 11:58 | Reagovat

Chápu, že tě tohle vytáčí.. taky se vždycky rozčiluju, když zrovna něco potřebuju a ono to nejde. :/
A technologie a já? To je teprve něco. :D Věřím, že s Iphonem bych vůbec nebyla kamarádka. :D Snad brzy přijdeš, jak na to a přestane tě to zlobit. :)

Je fakt, že stravování se na člověku za nějakou dobu podepíše... chce to překonat chutě a vydržet. Časem už to člověku ani nepřijde. ;)
I když ono se mi to lehko povídá, ale taky sama občas ujedu.
Nicméně určitě to zkus, jíst zdravě a doplnit tělu, co mu chybí. Já od té doby, co se snažím stravovat zdravěji, tak se mi zlepšily vlasy, trochu pleť a celkově se cítím mnohem líp než dřív. :))

A koupila sis nádherný věci! To by se mi do šatníku taky hodilo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama