11.2.

11. února 2016 v 18:34 |  Německo


Tak se situace vyřešila. Před pár dny, kdy jsem po ránu hlídala, za mnou přišla Jana, že budu mít o prázdninách týden volno a že s nima taky pojedu na dovolenou. Cítila jsem, že nastala ta správná chvíle jít s pravdou ven. Nevěděla jsem, jak začít. Ona ale viděla, že se tvářim nějak divně, tak mi dopomohla a já už na ní pak vychrlila ještě ospalá a zoufalá, že tady prostě až do září být nechci. Samozřejmě, že jsem to přesně takhle neřekla. Sdělila jsem jí i důvody atd. Byla jsem překvapená její reakcí. Říkala, že je to na mně, ale že jí to mám říct brzy, aby stihla sehnat jinou aupair. Povídám jí, že bych šla tak v dubnu. Tak se vyděsila, že už tak brzy?
Odpoledne si mě k sobě zavolala. Přemlouvala mě, ať tu jsem aspoň do června. Teda že nejlepší by bylo, kdybych tu byla ještě dýl, ale aspoň do toho června. Že jsou se mnou moc spokojení, že mě děti zbožňujou a že není jednoduchý sehnat aupair, že jim každá nevyhovuje. Že já jsem taková spolehlivá, věří mi a že jsem tichá...:/ :D
A že budu mít od teď každou neděli volnou, po a čt od 14.00 taky volno.
Tyjo, no měla jsem obrovskou radost, protože jestli budu mít opravdu víc volnýho času, tak to bude úplně super!!
Minulý týden jsem si sem zašla do fitka. Objednala jsem si dnešní termín 1. hodiny. Věděla jsem, že mi lektor ukáže prostory atd., ale že to bude až tak hustý, to jsem nečekala. :D
Přišla jsem tam s doufáním, že už budu moct i cvičit. Necvičila jsem.
Strávili jsme hodinu tím, že mi ukazoval místnosti (několik pater, sauna, relaxační místnost, terasa...nádhera!!!) a ptal se mě na různý informace - narození, kde bydlím, odkud o fitku vim, proč tam chci chodit, jestli už jsem do fitka chodila a jak dlouho...všechno možný. A když jsem řekla, že bych chtěla chodit často a že nechci instruktora, tak mi nabídl permici 119 euro / 2 měsíce, v čemž mám i hodiny jógy, zpevnění zadku, pilates atd..., + přednášky např o zdravym životnim stylu a tak...:-O Tyjoooo! Jsem na to tak strašně zvědavá! A když jsem s nim seděla u tý kávy, řikala jsem si: tybláho, tomuhle řikam trénování němčiny!
Jsem nadšená, že se snad zase někam posunu. Koupila jsem si vitamíny (C, B6, magnesium, zinek) a jsem vybuzenáá.
Zítra to bude 3 týdny, co se omezuju v tom sladkym a pečivu. Jako ne, že bych si to nedávala vůbec. To jsem ani nechtěla, protože bych na to pak o to víc myslela a když už by se tak stalo, měla bych akorát výčitky a bylo by to drastický. Ale ráno si dávám müsli s banánem, přes den oříšky. Někdy si dám půlku housky, bonbony. Ale fakt jsem to dooost zredukovala. A každý den protahuju tělo, dělám různý cviky - třeba tzv. svíčku apod. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melly Melly | Web | 11. února 2016 v 20:01 | Reagovat

Tak to mě moc těší, že už jsi to té paní řekla. Jestli budeš mít více volna, uvažuješ o tom, že tam zůstaneš déle?
S tím cvičením tě obdivuju a moc ti držím palce!:)

2 Melly Melly | Web | 12. února 2016 v 7:49 | Reagovat

To se platí tak vysoké pokuty? To jsem nečekala.. Ty nehrnečkové fotky jsou z Hrabyně (je tam památník 2. svět. války) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama